Na smog si nesmíme zvykat, není to přírodní úkaz. Stát musí razantně zakročit, řešení jsou po ruce
Číst článekSmogové situace a překračování hygienických limitů pro znečištění ovzduší od pátku až do včerejška sužovaly obyvatele Ostravska a Třinecka i Prahy a Ústecka. A budou se neustále opakovat, nedojde-li k trvalému snížení závislosti na fosilních palivech, zejména uhlí. I mimo vyhrocené smogové situace žije neustále 60 % obyvatel ČR v oblastech, kde jsou porušovány zákonné […]