Zítra začnou dobrovolníci opět zalesňovat břízou kalamitní holiny u Města Albrechtice Navážou na úspěšné loňské zalesňování svých předchůdců
Číst článekVíce než dvacet dobrovolníků se letos zapojí do obnovy lesa na severozápadě Moravskoslezského kraje. V okolí Města Albrechtice, jednoho z regionů nejvíce postižených kůrovcovou kalamitou, navážou během dvou týdnů na práci svých loňských předchůdců při výsevu semen břízy. První polovina dobrovolníků začne ve spolupráci se státním podnikem Lesy ČR už zítra. V polovině srpna budou […]